ردياب ردياب

بي نهايت

Eagle GTA 2500دستگاه فلزياب


Eagle GTA 2500دستگاه فلزياب

 

دستگاه فلزياب ايگل جي تي اي 2500

Eagle GTA 2500

U?U??²U??§?¨ ?§U??¯U?

اين دستگاه نسبت به همه ي انواع فلزها حساس بوده و مي توان وجود هر نوع فلزي را در حوضه اي عملكرد خود در زير زمين ويا زير آب تشخيص دهد و با توجه به ميزان برد دستگاه مي توان ار آن براي رديابي لوله هاي فلزي كابلها و يا ساير موانع فلزي در زير زمين نيز استفاده نمود.

طرز كار اين دستگاه بسيار ساده بوده و كليه فلزات و يا ساير موانع فلزي در زير زمين نيز استفاده نمود و كليه ي تنظيمات مورد نياز بطور اتوماتيك در داخل آن انجام ميشود.بدليل بهره گيري از روش القاي پالس در اين دستگاه نيازي به جبران سازيهاي عوامل محيطي و شرايط زمين نبوده و در همه،انواع تركيبات خاك،زمين،مرطوب،نمكزار و حتي در سطح آبهاي شور قابل استفاده مي باشد. اين دستگاه علاوه بر كار فلزيابي به سيستم تفكيك مجهز شده است.انرژي مورد نياز دستگاه از باطري قابل شارژ تامين ميگردد و نيازي به تعويض باطري نمي باشد،كافيست پس از تخليه،آن را به وسيله شارژ مخصوص كه به همراه دستگاه ارائه مي شود شارژ نمود.

U?U??²U??§?¨ eagle gta 2500

سيستم پالسي فوائد زيادي دارد از جمله قابليت استفاده از ديسك بزرگ به قطر ?? و همچنين استفاده از لوپهاي متفاوت و قدرت فرستنده بسيار بالا مخصوصا زمانيكه شما به كاوش در عمق مشغول هستيد هر گونه لوپي با هر اندازه و شكل را با تنظيم مخصوص به خود مي توان به دستگاه وصل كرد.

GTA2500 توانايي كاوش در عمق را با هر گونه لوپي به شما مي دهد.

EAGLE قادر به يافتن مكان شي فلزي در هوا به همان اندازه اي كه در زير زمين قادر مي باشد GTA 2500 به فلزات غير آهني مخصوصاً طلا بسيار بالا مي باشد و با داشتن امكان تفكيك و نيز باطري سيار بي نظير ميباشد.

مشخصات: داراي نمايشگر تمام ديجيتال و خروجي صوتي داراي مد ALL METAL به منظور تشخيص هر نوع فلز داراي مد تفكيك طلا (GOLD) با دقت بسيار بالا داراي سيستم تعيين درصد كشف داراي ثبات تنظيم و پايداري بالا امكان تنظيم دستگاه براي شرايط محيطي در خاك هاي مختلف داراي چراغ صفحه نمايش براي ديد در شب نقطه يابي دقيق هدف و پيدا كردن در عمق زياد داراي نمايشگر وضعيت شارژ باتري ديسك به قطر ??cm عمق كاوش ? متر

 

مزايا و ويژگي هاي Eagle GTA 2500

حساسيت بالا به انواع فلزات

حساس نبودن به آب نمك و يا خاك با املاح معدني

قابل اطمينان با استفاده آسان و ساده

استفاده از سيستم ديجيتال براي بهره گيري بهتر

داشتن ديسك به قطر ?? سانتي متر

نقطه يابي دقيق با لوپهاي بزرگ

كاوش آسان و موثر مناطقي با مساحت زياد

كاركرد در زمين با سطح نا هموار

ساختمان مكانيك محكم و با دوام دستگاه

وجود لوپهاي گوناگون براي كاوش

واكنش سريع صوتي همراه با كنترل نوسان ولتاژ

نمايش گر وضعيت شارژ باطري روي صفحه LCD

وجود سيستم تنظيم هوشمند جهت تنظيم دستگاه

داشتن حالت كاوش،تفكيك

عمق كاوش تا? متر

لوپهاي جسنجو گرضد آب

استفاده از دو ولوم جهت تنظيم دستگاه TUN،SET

داشتن باطري سيار

داشتن كيف مقاوم و ضد ضربه در برابر حوادث

داراي چراغ صفحه LCD يا صفحه (ديجيتالي)

 

در صورت نياز به مشاوره و اطلاعات بيشتر در خصوص دستگاه فلزياب، طلاياب، گنج ياب با شركت فلزياب پرشين تماس حاصل فرماييد.

09124555154

09124551985

https://felezyabpersian.com/fa/

 

 

 

 


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/22 ساعت: 10 توسط:naranji4 :

ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره


ردیاب خودرو ناوگان لیزینگی

ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره

ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره اي (رنت كار):

يكي از صنايع مخاطره انگيز براي خودرو، صنعت اجاره خودرو و ليزينگ مي باشد، كه مي توان با نصب ردياب خودرو و تجهيز خودروها به جي پي اس خودرو، ريسك و خطر پذيري آن ها را تا حد قابل توجهي كاهش داد.

اين عمل منجر به بهبود سطح خدمات، كاهش عوامل خطر، كاهش هزينه هاي عملياتي و نهايتاً بدست آوردن حداكثر سود نسبت به ميزان سرمايه گذاري شده مي گردد.

با نصب جي پي اس خودرو بدون اينكه برايتان مهم باشد خودروهايتان در چه مكاني حضور دارند مي توانيد كنترل كامل آنها را بدست آوريد.

و اما در ادامه به تشريح مزاياي ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره اي ميپردازيم. 

 

  • اجتناب از استفاده غير قانوني:

استفاده غير قانوني از خودرو

يكي از موارد مهم در صنعت اجاره خودرو، استفاده هاي غير قانوني از خودرو هاي مورد اجاره مي باشد.

با وجود اينكه افزايش سود در اين صنعت در گروي استفاده هر چه درست تر و بيشتر از خودرو ها و رضايت مشتريان مي باشد، بايد نسبت به هر گونه استفاه غير قانوني از خودرو ها اجتناب به عمل آيد.

حقيقت امر اين است كه شما نميتوانيد به طور حتم و دقيق از هدف اجاره خودرو توسط مشتريان مطلع گرديد.

در نتيجه نمي دانيد براي چه منظوري خودروهايتان را اجاره مي دهيد، اما با استفاده از دستگاه ردياب خودرو نصب شده بر روي خودروهايتان ميتوانيد از حقيقت امر تا حدودي با خبر شده و از سوء استفاده بيشتر جلوگيري به عمل آوريد.

اين جلوگيري ميتواند به صورت تذكر به مشتري و يا در نهايت خاموش و از كار انداختن خودرو مورد اجاره خاتمه يابد.

 

  • بازيابي سريع خودروي مفقودي يا به سرقت رفته:

استرس و تنش در صنعت اجاره خودرو به دليل آسيب پذيري و امكان سرقت خودرو كه همگي منجر به آسيب مالي به اين كسب و كار و بيزينس ميگردد، امري اجتناب ناپذير مي باشد.

اما با نصب دستگاه جي پي اس خودرو (GPS) و ردياب خودرو ناوگان ليزينگي بر روي خودروهاي شركت، اين استرس و نگراني از بين مي رود.

زيرا خودرو در هر لحظه و در هر مكان قابل رويت و كنترل بوده و جزئيات سلامت خودرو پيش روي شماست.

با تعريف محدوده هاي مشخص بر روي نقشه مي توانيد از ورود و خروج خودرو ها در داخل و خارج از اين محدوده ها بصورت آني مطلع گرديد و تمهيدات ويژه را اتخاذ نماييد.

 

  • ارزيابي رفتار مشتريان در حين رانندگي و استفاده از خودرو ها با ردياب خودرو ناوگان ليزينگي :

رفتار راننده در رانندگي

رفتار نا مناسب مشتريان با خودرو ها موجب كاهش سود و افزايش ضرر به اين كسب و كار مي گردد.

با تعريف سرعت مجاز و محدوده مجاز براي رانندگان ميتوانيد آن ها را نسبت به هر گونه تجاوز از سرعت يا محدوده هاي تعريف شده آگاه نماييد و نيز خودتان از اين رخ داد ها مطلع گرديد.

همچنين با تهيه ردياب خودرو نسل جديد شركت تلتونيكا از فروشگاه فاتحان، ميتوانيد از رفتار راننده به صورت دقيق تري با خبر شد.

ردياب هاي اروپايي نسل جديد توليد شده توسط شركت تلتونيكا كه توسط شركت فاتحان به فروش ميرسد داراي قابليت تشخيص شتاب ناگهاني، ترمز شديد، عبور با سرعت بالا از روي سرعت گير، حركت مارپيچ بوده و تشخيص تصادف بوده و در لحظه وقوع هر يك از رخدادهاي اشاره شده شما را به سرعت مطلع ميسازد.

با استفاده از راه حل هاي ذكر شده از جريمه هاي احتمالي رانندگي جلوگيري به عمل مي آيد و نيز مي توان از رانندگاني كه بصورت صحيح از خودرو ها استفاده نموده اند تقدير به عمل آورد و يا تخفيف ويژه اي براي اجاره هاي بعدي او در نظر گرفت.

 

  • طول عمر كسب و كار و ناوگانتان را افزايش دهيد:

يكي از فاكتور هاي مهم در اين بخش از صنعت اين است كه عمر خودروي شما چقدر به عمر مفيد تعريف شده براي آن نزديك است.

يك خرابي احتمالي به غير از هزينه هاي تعمير و نگهداري مي تواند كسب و كار و سود شما را تحت الشعاع قرار دهد.

با تعريف برنامه هاي منظم تعمير و نگهدار در سامانه رديابي فاتحان مي توان احتمال هر گونه خرابي ناگهاني با هزينه هاي تعميرات بالا و خواب زياد خودرو را به صفر رساند.

اين عمل منجر به كاهش هزينه ها، افزايش طول عمر خودرو ها و طبيعتاً پايداري و دوام كسب و كار شما ميگردد.

 

امنيت مشتريان

  • ايجاد احساس امنيت در مشتريان با ردياب خودرو ناوگان ليزينگي:

در مواقع خرابي يا تصادف خودرو مشتريان شما ممكن است در ارائه آدرس يا مكان رخ داد ناتوان باشند.

در مواقع تصادف، هشدار تصادف براي شما به همراه مكان خودرو ارسال ميگردد تا سريعاً اكيپ مربوطه را به محل وقوع حادثه برسانيد.

در مواقع خرابي خودرو يا وقوع حادثه براي مشتري با استفاده از كليد اضطرار كه در خودرو تعبيه شده و توسط مشتري فشرده مي شود هشدار اضطرار براي شما ارسال مي گردد. سپس شما مي توانيد با مشتري خود تماس برقرار كرده و نيرو هاي لازمه از قبيل مكانيك خودرو براي تعمير خودرو، اورژانس ۱۲۵ براي رسيدگي به وضعيت سلامت مشتري و … را به محل مشخص شده در سامانه يا اپليكيشن رديابي فاتحان ارسال نماييد.

 


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/11 ساعت: 15 توسط:naranji4 :

:: مطالب مشابه