براي براي

بي نهايت

توروان تركيه


شهر وان تركيه از جمله مقصدهاي گردشگري پر مخاطب نزديك به ايران است كه برخي از هموطنان با اتوبوس يا خودرو شخصي به اين شهر ديدني كوچك و زيبا سفر مي كنند. در روزگاري كه عوارض خروج از كشور ۳۰۰ درصد افزايش يافته و ارز  مسافرتي ناياب شده است، سفرهاي ارزان به نقاط گردشگري نزديك مرزهاي شمالي و غربي كشور، در برنامه گردشگري  شماري از هموطنان قرار گرفته كه وان يكي از انها بوده و در اين گفتار شما را با راهنماي سفر به اين شهر آشنا ميكنيم. تور وان از تبريز بدليل مسافت كوتاه از لحاظ هزينه به صرفه تر است ، تور وان يكي از پر مسافر ترين تورهاي آسيايي ميباشد كه در ميان ايرانيان محبوب است .

تور وان

وان تركيه ، شهر بسيار كوچكي است كه در نزديكي مرز مشترك ايران و تركيه قرار گرفته است و با پايانه مرزي رازي در شهرستان خوي آذربايجان غربي، تنها يك ساعت فاصله دارد.يعني شما مي توانيد از هر نقطه كشور، خود را با قطار، به  شهرستان خوي رسانده و از انجا پس از انجام امور گمركي و مرزي و ترانزيت كردن خودرو، وارد خاك تركيه شده و به سمت وان حركت كنيد. گاها قيمت بليط قطار از مراكز استان ها به سمت شمال غربي كشور، كمتر از قيمت بليط اتوبوس لوكس است كه براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت رجا مراجعه كنيد. تور زميني وان از تبريز را براي تعطيلات به شما پيشنهاد ميكنيم.

براي خريد تور وان از تبريز به وبسايت توركده مراجعه بفرماييد. ما بهترين نرخ تور وان تركيه از تبريز را به شما ارائه ميدهيم.

 


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/12/2 ساعت: 21 توسط:naranji4 :

حفاظ هاي ساختماني:


توليد كننده مستقيم:حفاظ هاي ساختماني:حفاظ شاخ گوزني و حفاظ سرنيزه رو ديواري با مناسب ترين قيمت و كيفيت

حفاظ شاخ گوزني جزء حفاظ‌هاي نسل جديد به شمار مي‌رود قدمت چنداني ندارد بيشتر براي منازل و ساختمان‌هايي كه داراي فضاهاي باز مانند حياط بالكن يا حياط خلوت مي‌باشند به كار مي‌رود به علت زيبايي استحكام قابليت ساخت براي انواع طول و عرض و ارتفاع و تراكم و مقدار افزايش امنيت كه دارا مي باشد درواقع ميلگردهاي نوكتيز جوش خورده با تراكمي كه دارند به كسي كه بخواهد از آن‌ها عبور كند مانع عبور مي‌شوند و اينچنين ساختمان شما را امن نگه مي‌دارند.حفاظ شاخ گوزني در مقايسه با ساير انواع حفاظ ساختمان مزيت‌هايي نيز دارد كه شامل:

استحكام زياد

نصب سريع

امنيت بالا

ظاهر زيبا

براي انسان‌ها موضوع تأمين امنيت ساختماني كه در آن كار يا زندگي مي‌كنند يكي از اصلي‌ترين دغدغه‌ها است.
حفاظ شاخ گوزني يكي از در دسترس ترين و بهترين ابزارهايي است كه مي‌توان با آن موضوع امنيت را براي يك ساختمان با هر تعداد طبقه تأمين كرد ابزاري كه علاوه بر سادگي در نصب نيازي به نگهداري از آن وجود ندارد و مي‌توان آن را با هر رنگ و ميزان تراكمي كه مد نظر باشد تهيه و نصب كرد .حفاظ شاخ گوزني امنيت خانه را افزايش مي‌دهد

حفاظ شاخ گوزني در اندازه هاي متفاوت

ارتفاع: 50
ارتفاع: 70
ارتفاع: 90
ارتفاع:1متر
ارتفاع:1/20
ارتفاع:1/50
تراكم معمولي و تراكم بالا
با مناسب ترين قيمت و كيفيت
09194915895

با توجه به نياز خود مي‌توانيد هراندازه‌اي كه موردنيازتان است را انتخاب كنيد حفاظ شاخ گوزني از فولاد ساخته شده كه به‌راحتي قابل شكستن و يا خم شدن نمي‌باشد حفاظ شاخ گوزني مي‌تواند همانند يك نگهبان از خانه شما مراقبت كند .

حفاظ شاخ گوزني يكي از بهترين و جديدترين انواع حفاظ ديوار است شكل ظاهري اين حفاظ شما را به ياد شاخ هاي گوزن مي اندازد شاخ هاي گوزن مهم ترين وسيله دفاعي اين حيوان هستند سرشاخه هاي حفاظ شاخ گوزني بسيار تيز است به همين دليل است كه عبور از اين حفاظ كاري محال است.
جنس حفاظ شاخ گوزني از ميلگرد است.اين حفاظ براي تمام ديوارها با عرضهاي مختلف مناسب است. به همين دليل مي توان از اين حفاظ براي برقراري امنيت در بالكن و حياط هاي كوچك آپارتماني استفاده كرد مي توان در اطراف باغهاي شخصي و ويلاها حفاظ شاخ گوزني نصب كرد .

زيبا است و زيبايي ظاهري ساختمان را حفظ مي كند .

بسيار ايمن است و به افراد اجازه عبور نمي دهد .

براي ديوارهاي كوتاه بسيار مناسب است .

در تمام مكانها مي توان از حفاظ ديوار استفاده كرد .

حفاظ ديوار به عنوان نرده هم كاربرد دارد .

احتمال سرقت از حفاظ شاخ گوزني بسيار پايين است. 

كيفيت و دوام حفاظ شاخ گوزني بسيار بالا است .

براي مشاهده نمونه تصاوير بيشتر و يا ارتباط مستقيم با توليد كننده مستقيم: حفاظ هاي ساختماني به سايت و تلفن همراه مراجعه نماييد: سايت: https://hefazeiran.ir
تلفن همراه: 09194915895

 


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/26 ساعت: 19 توسط:naranji4 :

Eagle GTA 2500دستگاه فلزياب


Eagle GTA 2500دستگاه فلزياب

 

دستگاه فلزياب ايگل جي تي اي 2500

Eagle GTA 2500

U?U??²U??§?¨ ?§U??¯U?

اين دستگاه نسبت به همه ي انواع فلزها حساس بوده و مي توان وجود هر نوع فلزي را در حوضه اي عملكرد خود در زير زمين ويا زير آب تشخيص دهد و با توجه به ميزان برد دستگاه مي توان ار آن براي رديابي لوله هاي فلزي كابلها و يا ساير موانع فلزي در زير زمين نيز استفاده نمود.

طرز كار اين دستگاه بسيار ساده بوده و كليه فلزات و يا ساير موانع فلزي در زير زمين نيز استفاده نمود و كليه ي تنظيمات مورد نياز بطور اتوماتيك در داخل آن انجام ميشود.بدليل بهره گيري از روش القاي پالس در اين دستگاه نيازي به جبران سازيهاي عوامل محيطي و شرايط زمين نبوده و در همه،انواع تركيبات خاك،زمين،مرطوب،نمكزار و حتي در سطح آبهاي شور قابل استفاده مي باشد. اين دستگاه علاوه بر كار فلزيابي به سيستم تفكيك مجهز شده است.انرژي مورد نياز دستگاه از باطري قابل شارژ تامين ميگردد و نيازي به تعويض باطري نمي باشد،كافيست پس از تخليه،آن را به وسيله شارژ مخصوص كه به همراه دستگاه ارائه مي شود شارژ نمود.

U?U??²U??§?¨ eagle gta 2500

سيستم پالسي فوائد زيادي دارد از جمله قابليت استفاده از ديسك بزرگ به قطر ?? و همچنين استفاده از لوپهاي متفاوت و قدرت فرستنده بسيار بالا مخصوصا زمانيكه شما به كاوش در عمق مشغول هستيد هر گونه لوپي با هر اندازه و شكل را با تنظيم مخصوص به خود مي توان به دستگاه وصل كرد.

GTA2500 توانايي كاوش در عمق را با هر گونه لوپي به شما مي دهد.

EAGLE قادر به يافتن مكان شي فلزي در هوا به همان اندازه اي كه در زير زمين قادر مي باشد GTA 2500 به فلزات غير آهني مخصوصاً طلا بسيار بالا مي باشد و با داشتن امكان تفكيك و نيز باطري سيار بي نظير ميباشد.

مشخصات: داراي نمايشگر تمام ديجيتال و خروجي صوتي داراي مد ALL METAL به منظور تشخيص هر نوع فلز داراي مد تفكيك طلا (GOLD) با دقت بسيار بالا داراي سيستم تعيين درصد كشف داراي ثبات تنظيم و پايداري بالا امكان تنظيم دستگاه براي شرايط محيطي در خاك هاي مختلف داراي چراغ صفحه نمايش براي ديد در شب نقطه يابي دقيق هدف و پيدا كردن در عمق زياد داراي نمايشگر وضعيت شارژ باتري ديسك به قطر ??cm عمق كاوش ? متر

 

مزايا و ويژگي هاي Eagle GTA 2500

حساسيت بالا به انواع فلزات

حساس نبودن به آب نمك و يا خاك با املاح معدني

قابل اطمينان با استفاده آسان و ساده

استفاده از سيستم ديجيتال براي بهره گيري بهتر

داشتن ديسك به قطر ?? سانتي متر

نقطه يابي دقيق با لوپهاي بزرگ

كاوش آسان و موثر مناطقي با مساحت زياد

كاركرد در زمين با سطح نا هموار

ساختمان مكانيك محكم و با دوام دستگاه

وجود لوپهاي گوناگون براي كاوش

واكنش سريع صوتي همراه با كنترل نوسان ولتاژ

نمايش گر وضعيت شارژ باطري روي صفحه LCD

وجود سيستم تنظيم هوشمند جهت تنظيم دستگاه

داشتن حالت كاوش،تفكيك

عمق كاوش تا? متر

لوپهاي جسنجو گرضد آب

استفاده از دو ولوم جهت تنظيم دستگاه TUN،SET

داشتن باطري سيار

داشتن كيف مقاوم و ضد ضربه در برابر حوادث

داراي چراغ صفحه LCD يا صفحه (ديجيتالي)

 

در صورت نياز به مشاوره و اطلاعات بيشتر در خصوص دستگاه فلزياب، طلاياب، گنج ياب با شركت فلزياب پرشين تماس حاصل فرماييد.

09124555154

09124551985

https://felezyabpersian.com/fa/

 

 

 

 


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/22 ساعت: 10 توسط:naranji4 :

اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري


اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند

 • اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند

  در اينبخش با ستاره هايي آشنا مي‌شويم كـه با داشتن ريش جذاب تر هستند. ريش براي اين ستاره هاي حال حاضر همانند يال براي شيرها مي باشد، امروز از آقاي در يك آمريكايي خواننده معروف و پرحاشيه گرفته تا شاهزاده هري بريتانيايي و جيسون موموآ چهره ستاره ها با ريش و بدون ريش را بررسي ميكنيم تا ببينيم در چـه صورتي جذاب تر هستند، با مجله پارس ناز همراه باشيد.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  درك يكي از مردان هاليوودي ست كـه چهره او با ريش و بدون ريش زمين تا آسمان فرق مي‌كند. اين رپر در اوايل فعاليت اش بدون ريش بود اما هر چـه بر شهرت و محبوبيت اش افزوده شد، ريش او نيز بلندتر شد.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  گرچه ريش و سبيل هنري كويل در فيلم «مرد پولادين» دست و پا گير بود، بـه طوري‌كه او وادار شد صورت اش رابه طور كامل اصلاح كند، اما جذابيت چهره او با ريش و سبيل چند برابر ميشود.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  شاهزاده هري ريشي در شان خانواده سلطنتي گذاشته اسـت. چهره او با ريش و سبيل بسيار جا افتاده تر مي‌شود.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  دو پتل، چندين سال پس از بازي فوق العاده اش در «ميليونر زاغه‌ نشين» تصميم گرفت كـه ريش و سبيل اش را بلند كند. مـا نيز براي اين تصميم از او تشكر ميكنيم. ريش و سبيل او دركنار مو هاي بلند و پريشان اش وي را تبديل بـه يكي از چهره هاي جذاب كرده اسـت.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  ريش و سبيل جيسون موموآ در فيلم «ليگ عدالت» يكي از جذابيت هاي فيلم بود. بازيگر «بازي تاج و تخت» مي دانسته كـه چگونه موهايش را دركنار ريش و سبيل اش بلند كند تا جذابيت اش دو برابر شود.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  گرچه چهره ادريس البا با ريش و بدون ريش تفاوت چنداني ندارد، اما مـا بازهم وي را با ريش بيشتر دوست داريم. او با ريش چهره مثبت و معصومانه تري دارد. گويا خودش هم فهميده، زيرا تنها تغييري كـه بـه آن ميدهد، قد ريش اش اسـت.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  جو منگنيلو در فيلم «خون حقيقي» با ريش و سبيل اش دل هر بيننده اي رابه دست آورد. اين بازيگر كـه اخيرا با سوفيا ورگارا ازدواج كرده، با ريش و سبيل بسيار جذاب تر از هميشه بنظر مي‌آيد.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  جان هم در فيلم «مد مـن» صورت اش را مدام اصلاح مي‌كرد اما پس ازآن تصميم گرفت كـه ريش و سبيل اش را بلند كند. مطمئنا هواداران او نيز از اين تصميم خوشحال اند.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  اگر جيمي درنان مي‌دانست كـه با ريش و سبيل چقدر جذاب تر ميشود، حتماً زودتر ريش و سبيل اش را بلند ميكرد.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  ويل اسميت نيز جزو ستاره هايي ست كـه طبق معمول صورت اش شيو مي‌كند مي‌شود اما خب مـا زمان هايي كـه او با ريش و سبيل اسـت را بيشتر مي پسنديم.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  استيو كارل پس از اتمام سريال «اداره» ريش اش را بلند كرد. هواداران او نيز بـه اين ظاهر جديدش علاقه زيادي نشان دادند.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  زين مالك چهره بيبي فيسي دارد، از اين رو ريش و سبيل بـه او مي‌آيد. مهم نيست كـه او موهايش را چـه مدلي ميزند يا چـه رنگي مي‌كند، او در هر شرايطي با ريش جذاب تر بنظر مي‌رسد.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  تام هاردي طبق معمول ته ريش دارد اما ريش و سبيل بلند بـه او بيشتر مي‌آيد. اگر باور نداريد، خودتان اين دو عكس وي را باهم مقايسه كنيد تا باورتان شود.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  دونالد گلاور در فيلم «آتلانتا» با ريش و سبيل بازي كرد كـه بسيار جذاب تر از زماني بود كـه او با صورتي اصلاح شده در فيلم «اجتماع» حضور يافت.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  رايان رينولودز بجز زماني كـه در فيلم «ددپول» بازي مي‌كرد، با ريش و سبيل ديده ميشود. اين طور بنظر مي‌رسد كـه همسرش بليك لايولي نيز اين چهره وي را بيشتر دوست دارد.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  جيك جيلنهال يكي از خوش تيپ هاي هاليوودي ست. گرچه او در هر حالتي جذاب اسـت اما چهره او با ريش و سبيل پخته تر از زماني ست كـه صورت اش را شيو ميكند.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  بن افلك يكيديگر از سوپراستارهاي هاليوودي ست كـه با ريش بسيار جذاب تر ميشود.


  چه مدل سبيلي به صورت شما مي‌آيد؟

  يكي از مواردي كـه تغييرات زيادي در فرم صورت آقايان ايجاد ميكند ريش و سبيل اسـت. شـما ميتوانيد با گذاشتن يا برداشتن ريش و سبيل جذاب تر شويد يا حتي برعكس. البته مدل ريش يا سبيلي كـه انتخاب مي‌كنيد بايد بر اساس فرم كلي صورت شـما باشد تا بتواند زيبايي و تناسب لازم رابه چهره تان بدهيد.

  براي آقاياني كه صورت كوچكي دارند

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  اگر صورت كوچكي داريد، بايد مدلهاي باريك سبيل را امتحان كنيد. سبيل تان رابه طور منظم اصلاح كنيد تا جذابيت ظاهري تان را تحت تاثير قرار ندهد.

  براي آقاياني كه لب هاي باريكي دارند

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  اگر شـما هم جزو آن دسته از آقاياني هستيد كـه لب هاي باريكي دارند، بهتر اسـت كمي سبيل تان را بلندتر اصلاح كنيد. سبيلي كـه تا گوشه هاي لب تان كشيده شود، لب هاي شـما را پهن تر نشان خواهد داد.

  براي آقاياني كه لب هاي پهني دارند

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  براي اين دسته از آقايان، سبيل هاي كوچك و جمع و جورتر مناسب تر اسـت. براي اين مدل، نه تنها بايد مو هاي بالاي لب، بلكه گوشه هاي لب تان را نيز بايد كوتاه كنيد.

  براي آقاياني كه صورت بلند و لاغري دارند

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  اگر صورت تان كشيده ودر عين حال لاغر اسـت، شايد بخواهيد كـه بـه كمك سبيل آنرا پرتر نشان دهيد، براي اين منظور سبيل هاي كشيده بـه دو طرف را انتخاب كنيد. با اين مدل، صورت شـما پرتر بـه چشم خواهد آمد.

  آقاياني كه صورتي كشيده دارند

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  اگر بـه دنبال مدل مناسب سبيل براي صورت كشيده و بلندتان هستيد، مـا اين مدل رابه شـما پيشنهاد ميدهيم. با اين شيوه صورت شـما كوچكتر بـه چشم خواهد آمد.

  آقاياني كه صورتي گرد دارند

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  اگر صورت تان گرد اسـت، مدل سبيلي را انتخاب كنيد كـه گوشه هاي تيزي دارد، بدين روش بـه صورت تان زاويه ميدهيد. اين مدل جزو مدلهاي سنتي بـه حساب مي‌آيد.

  آقاياني كه صورت مربعي دارند

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  بهترين مدل سبيل براي آقايان با صورت هاي مربعي، سبيل مربعي شكل اسـت. از آنجا كـه اين مدل با فرم صورت شان هماهنگي دارد، زاويه هاي فك را زيباتر از قبل نشان خواهد داد.

  براي آقاياني كه صورت بيضي دارند

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  اگر صورت شـما فرمي بيضي شكل دارد، سبيلي باريك را انتخاب كنيد. با اين مدل شـما بـه صورت تان زاويه مي‌دهيد و آنرا لاغرتر جلوه ميكنيد.

  معروف ترين مدل هاي سبيل

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  اين مدل سبيل، از اوايل قرن 20 بـه بعد، يكي از مشهور ترين و مدرن ترين مدل ها در بين مردان شناخته شد. اگر سبيل پرپشتي داريد و با ريش هم زيبا بنظر مي‌رسيد، اين مدل مي‌تواند انتخاب خوبي برايتان باشد.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  يكي از مدلهاي كلاسيك سبيل، اين مدل مي‌باشد كـه بـه مدل فردي مركوري نيز شهرت دارد. براي داشتن آن، تنها كافي ست كـه مو هاي بالاي لبت تان را كمي كوتاه كنيد.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  اين مدل سبيل بسيار سنتي ست. براي داشتن اين مدل بايد مو هاي پرپشتي داشته باشيد بطوري تا روي لب پاييني تان را بپوشاند. بنابر اين اگر مو هاي كم پشتي داريد، دور اين مدل را خط بكشيد.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  شايد بنظر شـما گذاشتن اين سبيلU شكل، سخت باشد اما آن طور هم كـه شـما فكر مي‌كنيد، نيست. البته اگر ميخواهيد اين مدل را انتخاب كنيد بايد سبيل هايتان بلند باشد.

  اين ستاره هاي با ريش جذاب تر هستند | از دريك تا شاهزاده هري

  سبيل انگليسي نيز يكيديگر از مدلهاي سبيل اسـت كـه از دو طرف كشيده ميشود.

 


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/20 ساعت: 10 توسط:naranji4 :

شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398


شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398

 • شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398

  در اينبخش مجموعه اي از شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 را جمع آوري كرده ايم. امروز همچنين عكس نوشته هايي زيبايي درباره عيد نوروز را مرور مي‌كنيم. سال 97 هم كم كم در حال بستن بار خود اسـت و آرام آرام وارد سال 98 مي‌شويم، اميدواريم سال پيش رو بهتر از سال هاي گذشته باشد و سالي پر از بركت در انتظار تمام هموطنان باشد. در ادامه با پارس ناز همراه باشيد تا اين شعرهاي زيبا را مرور كنيم.

  شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398

  عكس نوشته هاي زيبا براي عيد نوروز 98 با شعر كوتاه

  آراست بهار كوي و دروازه خويش

  افگند بـه باغ و راغ آوازه خويش

  بنماي بهار را رخ تازه خويش

  تا بشناسد بهار اندازه خويش

  **********

  تا منزل آدمي سراي دنياست

  كارش همه ي جرم و كار حق لطف و عطاست

  خوش باش كـه آن سرا چنين خواهد بود

  سالي كـه نكوست از بهارش پيداست

  **********

  باران زده و هواي فروردين اسـت

  موسيقي باغ بانگ بلدرچين اسـت

  پلكي بگشا و باز كن پنجره را

  هر صبح بهار با تـو عطرآگين اسـت

  **********

  اي ابر بهار خانه پرورده توست

  اي خار درون غنچه خون كرده توست

  اي غنچه عروس باغ در پرده توست

  اين باد صبا اين همـه آورده توست

  **********

  ديدي كـه نسيم نوبهاري بوزيد

  مـا را زِبهار مـا نسيمي نرسيد

  دردا كـه چو گل پرده خلوت بدريد

  آن گل‌ رخ مـا پرده نشيني بگزيد

  شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398

  شعر كوتاه درباره عيد نوروز 98 + اشعار نوروزي مولانا

  هست ايام عيد و فصل بهار

  جشن جمشيد و گردش گلزار

  اي نگار بديع وقت صبوح

  زود برخيز و راح روح بيار

  عيد 1398 بر شـما خجسته باد

  **********

  از آمدن بهار و از رفتن دي

  اوراق وجود مـا همي‌گردد طي

  مي خور مخور اندوه كـه فرمود حكيم

  غم‌هاي جهان چو سم و ترياقش مي

  عيد 1398 مبارك

  **********

  اندر دل مـن مها دل‌ افروز تويي

  ياران هستند و ليك دلسوز تويي

  شادند جهانيان بـه نوروز و بـه عيد

  عيد مـن و نوروز مـن امروز تويي

  سال نو بر شـما مبارك

  **********

  بنمود بهار تازه رخسار اي دل

  بر باد نهاده باده پيش آر اي دل

  اكنون كـه گشاد چهره گلزار اي دل

  مـا و مي گلرنگ و لب يار اي دل

  عيد 1398 رابه شـما تبريك عرض ميكنيم

  **********

  ديدي كـه نسيم نوبهاري بوزيد

  مـا را ز بهار مـا نسيمي نرسيد

  دردا كـه چو گل پرده خلوت بدريد

  آن گل‌ رخ مـا پرده نشيني بگزيد

  عيد 1398 رابه شـما تبريك عرض مي‌كنيم

  شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398

  عكس و متن شعر عيد نوروز 1398

  از عشق بهار و بلبل و جام طرب

  گل جان چمن بود كـه آمد بر لب

  لب كن چو لب چمن كنون لعل سلب

  جان چمن و جان چمانه بطلب

  عيد 1398 رابه شـما تبريك عرض ميكنيم

  **********

  اكنون كـه زمين شد ز بهاران همه ي گل

  صحرا همه ي سبزه كوهساران همه ي گل

  از فرقت توست در دل مـا همه ي خار

  وز طلعت تـو بـه چشم ياران همه ي گل

  سال نو فارسي رابه شـما تبريگ عرض مي‌كنيم

  **********

  اي عهد تـو عيد كامراني پيوست

  افتاد بهار پيش بزم تـو ز دست

  زيبنده‌تر از مجلس تـو دست بهار

  بر گردن عيد هيچ پيرايه نبست

  فرارسيدن سال 98 بر شـما مبارك

  **********

  صف زد حشم بهار پيرامن گل

  ابر آمد و پر كرد ز در دامن گل

  با اين همه ي جان نماند اندر تن گل

  گر تـو بـه چمن درآيي اي خرمن گل

  فرارسيدن سال 98 بر شـما مبارك

  **********

  آراست بهار كوي و دروازه خويش

  افگند بـه باغ و راغ آوازه خويش

  بنماي بهار را رخ تازه خويش

  تا بشناسد بهار اندازه خويش

  عيد 1398 بر شـما مبارك

  شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398

  شعر كوتاه درباره عيد نوروز ۹۸

  اي ابر بهار خانه پرورده توست

  اي خار درون غنچه خون كرده توست

  اي غنچه عروس باغ در پرده توست

  اين باد صبا اين همه ي آورده توست

  نوروز 98 بر شـما مبارك

  **********

  تا منزل آدمي سراي دنياست

  كارش همه ي جرم و كار حق، لطف و عطاست

  خوش باش كـه آن سرا چنين خواهد بود

  سالي كـه نكوست، از بهارش پيداست

  فرارسيدن سال 98 بر شـما مبارك

  **********

  بازم غم عشق يار در كار آورد

  غم در دل مـن، بين، كـه چـه گل بار آورد؟

  هر سال بهار مـا گل آوردي بار

  امسال بجاي گل همه ي خار آورد

  نوروز 98 بر شـما مبارك

  **********

  بـه نوبهار جهان تازه گشت و خرم گشت

  درخت سبز علم گشت و خاك معلم گشت

  نسيم نيم‌شبان جبرئيل گشت مگر

  كـه بيخ و شاخ درختان خشك مريم گشت

  سال نو بر شـما خجسته باد

  **********

  اي آنكه ز عشق تـو مرا نيست قرار

  زين بيش بدست غصه خاطر مسپار

  بر هر بد و نيك پرتو انداز چو مهر

  بر ناخوش و خوش گذر تـو چون باد بهار

  فرارسيدن سال نو بر شـما مبارك

  شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398

  شعر كوتاه در مورد عيد نوروز ۱۳۹۸

  خوش وقت بهار و سبزه و دامن كشت

  با پسته دهن شكر لب حور سرشت

  در باغ مراد مـا چنين سرو نرست

  بر خاك اميد مـا كس اين دانه كشت

  **********

  نوروز شد و جهان برآورد نفس

  حاصل ز بهار عمر مـا را غم و بس

  از قافله‌ي بهار نامد آواز

  تا لاله بـه باغ سر نگون ساخت جرس

  نوروز ۹۸ بر شـما مبارك

  **********

  در وقت بهار جز لب جوي مجوي

  جز وصف رخ يار سمن‌ روي مگوي

  جز باده گلرنگ بـه شبگير مگير

  جز زلف بتان عنبرين بوي مبوي

  فرارسيدن سال نو خجسته باد

  **********

  گلبرگ برد باد بهاران بـه كجا

  سنبل رود از شبنم بستان بـه كجا

  اي عارض يار مـن شتابان بـه كجا

  وي زلف نگار مـن پريشان بـه كجا

  نوروز 1398 بر شـما خجسته باد

  **********

  شد يار و بـه غم ساخت گرفتار مرا

  نگذاشت بـه درد دل افكار مرا

  چون سوي چمن روم كـه از باد بهار

  دل مي‌ترقد چو غنچه، بي‌يار، مرا

  نوروز 1398 بر شـما خجسته باد

  شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398

  متن شعر عيد 98 همراه با عكس نوروز 1398

  بهار آمد زمين فيروزه‌ گون شد

  بـه عزم سير دلدارم برون شد

  بـه گل‌چيدن درآمد يار فايز

  همه ي گل‌ها زِخجلت ساقط شد

  سال نو بر شـما خجسته باد

  **********

  بهار آيو بـه هر شاخي گلي بي

  بـه هر لاله هزاران بلبلي بي

  بـه هر مرزي نيارم پا نهادن

  مبو كز مو بتر سوز دلي بي

  **********

  عزيزان موسم جوش بهاره

  چمن پر سبزه صحرا لاله زاره

  دمي فرصت غنيمت دان درين فصل

  كـه دنياي دني بي اعتباره

  سال 1398 خجسته باد

  **********

  بهار آيو بـه صحرا ودر و دشت

  جواني هم بهاري بودو بگذشت

  سر قبر جوانان لاله رويه

  دمي كـه گلرخان آيند بـه گلگشت

  نوروز 98 بر شـما خجسته باد

  *********

  اعجاز بلند  قاضي الحاجاتي

  قرآن مصوري پر از آياتي

  دستار تـو سبز و احترامت واجب

  يعني كـه تـو اي بهار از ساداتي

  نوروز 98 بر شـما خجسته باد

  شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398

  شعر عيد نوروز ۱۳۹۸

  از بس خوش و مست و دلربا مي آيي

  چون باد بهار جانفزا مي آيي

  دل خانه عشق توست آبادش دار

  چون خانه خراب شد كجا مي آيي

  سال نو فارسي خجسته باد

  **********

  دل بي‌ تـو درون سينه‌ ام مي‌گندد

  غم از همه ي سو راه مرا مي‌بندد

  امسال بهار بي تـو يعني پاييز

  تقويم بـه گور پدرش مي خندد

  نوروز 98 بر شـما خجسته باد

  **********

  امسالم و پيرارم و پارم رد شد

  از شهر جواني‌ام قطارم رد شد

  مانند زني سبزه بهار عمرم

  زنبيل بـه دست از كنارم رد شد

  نوروز ۹۸ بر شـما خجسته باد

  **********

  نامه‌ ات را هنوز مي خوانم

  گفته بودي بهار مي آيي

  مي نويسم قطار اما تـو

  با كدامين قطار مي آيي؟

  **********

  هر چلچله بي‌قرار برمي گردد

  خوشبختي روزگار برمي گردد

  لبها رز قرمزند و چشمانت برگ

  با خندۀ تـو بهار برمي گردد

  نوروز ۱۳۹۸ خجسته باد

  شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398

  شعر كوتاه تبريك عيد نوروز 98 + متن و عكس نوشته عيد نوروز 1398

  باران زده و هواي فروردين اسـت

  موسيقي باغ بانگ بلدرچين اسـت

  پلكي بگشا و باز كن پنجره را

  هر صبح بهار با تـو عطرآگين اسـت

  نوروز 1398 خجسته باد

  **********

  از آتش لاله، پرفروغش كرده

  دلخوش همگي رابه دروغش كرده

  مـا بي تـو بهارمان كجا بود عزيز؟

  تقويم نيامده شلوغش كرده

  نوروز 1398 خجسته باد

 


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/19 ساعت: 11 توسط:naranji4 :

۹ سوالي كه باورهايتان را در مورد عسل به چالش مي كشد! آيا به ما دروغ گفته اند؟؟؟


۹ سوالي كه باورهايتان را در مورد عسل به چالش مي كشد! آيا به ما دروغ گفته اند؟؟؟

اغلب ما اگر متوجه شويم به ما دروغ گفته اند حس خوبي نخواهيم داشت شايد در مورد عسل طبيعي به ما دروغ گفته باشند ولي آيا ما متوجه شده ايم ؟ يا اينكه اصلاً راهي وجود دارد تا واقعيت آشكار شود؟ در اينجا قصد نداريم كسي را متهم كنيم و حتي قضاوتي در مورد هيچ يك از توليدكنندگان عسل نميكنيم ولي مي خواهيم در مقابل برخي باورهايتان يك علامت سوال بگذاريم

 شايد بهتر باشد سوالاتي بپرسيم كه جوابش با شما باشد

 سوال اول: آيا امكان دارد عسل هاي تقلبي را با اسانس عسل يا اسانس گل هاي مختلف به عنوان عسل طبيعي معرفي كنند؟

 سوال دوم : چنانچه عسل تك گلي( عسل گون) كه ادعا ميشود عسل تك گل نباشد آيا شما متوجه خواهيد شد؟

 سوال سوم : آيا امكان دارد عسل طبيعي را با عسل تقلبي قاطي كرده باشند؟

 سوال چهارم : آيا اگر به عسل رنگ اضافه كنند براي جذب مشتري شما متوجه خواهيد شد؟

 سوال پنجم : اگر حرارت غيرمجاز به عسل بدهند و خواص عسل از بين برود شما متوجه خواهيد شد؟

 سوال ششم : آيا هر عسلي كه حاصل از زنبورداري باشد عسل مرغوب محسوب ميشود؟

 سوال هفتم : آيا قيمتي كه براي عسل پرداخت ميكنيد قيمت منطقي عسل مي باشد يا قيمت كاذب؟

 سوال هشتم: آيا ارايه آناليز ناقص به راهكاري براي كلاهبرداري تبديل شده است؟

 سوال نهم : آيا اينكه فردي زنبوردار باشد ميتوان به صرف زنبوردار بودن به عسل او اطمينان كرد؟

 جواب سوالات را ميدانيم ولي خوشبختانه راهكارهايي براي شناخت عسل طبيعي وجود دارد

 منبع : www.honeylandhoney.com

اطلاعات مربوط به عسل سفيد را هم در اين سايت ببينيد

 


 Offical Channel HoneyLand  

➖➖➖➖➖➖➖

Site :HoneyLandHoney.com

➖➖➖➖➖➖➖

support : @TLM20

➖➖➖➖➖➖➖

Instagram :

https://www.instagram.com/honeyland.offical< /a>

➖➖➖➖➖➖➖

Robot : @honeyland_bot

➖➖➖➖➖➖➖

channel : @honeylandhoney

 

 


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/19 ساعت: 10 توسط:naranji4 :

فال جمعه ۱۴ دي ۹۷ براي متولدين تمام ماه ها | فال روزانه | طالع بيني روزانه


فال جمعه 14 دي 97 براي متولدين تمام ماه ها | فال روزانه

 • فال جمعه 14 دي 97 براي متولدين تمام ماه ها | فال روزانه

  گاهي يك فال ميتواند آينده شما را تغيير دهد شايد فال امروز شما يعني ۱۴ دي ۹۷ كاملا مطابق با ستاره اقبال شما باشد و اخباري را به شما منتقل كند كه واقعاً براي شما مفيد بوده و مي‌تواند فرداي شما را متحول سازد ولي در برخي مواقع نيز ممكن است اين فال آينده شما را به صورت درست پيش بيني نكند ولي به هر حال خواندن فال روزانه خالي از لطف نيست و خواندن آن را به شما نيز پيشنهاد مي‌كنيم. فال روزانه خود را از مجله دلنا مطالعه كنيد.

  فال 14 دي 97

  فال ۱۴ دي ۹۷

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي فروردين ماه 

  امروز به طور عجيبي تمايل داريد با فردي كه دوستش داريد تنها باشيد. اما او امروز درگير مشكلات و كارهاي روزانه خود است و نمي تواند حس و نياز شما را درك كند. اين موجب دلسردي و غمگيني شما مي شود اما عصباني نشويد. فكر نكنيد طرد شده ايد و احساساتتان ناديده گرفته شده اند، فقط او در اين لحظه نمي تواند عاطفي و احساساتي باشد. قرار ملاقات خود را براي فردا تنظيم كنيد. اجازه ندهيد براي چنين مسايل بي ارزشي اميد خود را از دست بدهيد.

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي ارديبهشت ماه 

  امروز احساسات بر ذهن و درك واقعي شما تاثير منفي مي گذارد و نمي توانيد واقعيت ها را ببينيد. امروز مثل هميشه رفتار نمي كنيد و مشكلات آن را نيز به طور واضح لمس خواهيد كرد. البته اين مساله موقتي است. بايد امروز سعي كنيد منطقي باشيد تا بتوانيد روز خود را به خوبي به انتها برسانيد. اگر بتوانيد درون‌يافت هاي خود را با منطق تلفيق كنيد نتيجه خوبي عايدتان خواهد شد. مسير رابطه رمانتيك شما امروز خيلي صاف و هموار نيست و با دست‌اندازهاي زيادي مواجه خواهيد شد. اما با حرف زدن و بيان نيازهاي دروني مي توان اين مشكلات را كمرنگ كرد. شايد در حال حاضر هم كمابيش در اين موارد با هم صحبت كنيد اما يك گفت‌وگوي واقعي و رودررو مي تواند باعث بهبود اوضاع شود. 

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي خرداد ماه 

  شايد ديشب را تا ديروقت بيرون بوده ايد و امروز احساسات خستگي داريد. ترجيحا قهوه يا نسكافه ميل نكنيد و در عوض از قرص هاي ويتامين استفاده كنيد. كمي پياده روي تند انجام دهيد تا ذهنتان باز شود و بتوانيد كارهاي روزانه خود را انجام دهيد. سعي كنيد تا ديروقت بيرون ماندن به عادت هميشگي شما تبديل نشود. امروز برايتان بسيار راحت تر است تا درهاي قلب خود را به روي شريك عاطفي خود ببنديد تا اينكه بخواهيد براي او توضيح دهيد كه رفتارهاي اخير او تا چه اندازه برايتان خسته كننده و تكراري بوده است. اين مساله فقط اوضاع را وخيم تر و بدتر مي كند. بهترين و منطقي ترين راه است كه با او صحبت كنيد و در مورد نيازهاي خود با او حرف بزنيد.

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي تير ماه 

  اتفاقاتي همچون خرابي كامپيوتر، قطعي برق يا كمبود كاركنان يا آتش سوزي در محل كار رخ مي دهند. عليرغم آن شما روز خوبي و سازنده اي در پيش رو داريد و با كسي كه موقعيتي مافوق شما دارد در مورد نحوه انجام كارها در آينده حرف مي زنيد. برنامه ريزي در مورد آنچه مي خواهيد سر اين قرار به او بگوييد به شما اعتماد به نفس و شجاعت لازم را مي دهد. ولي شايد بهتر باشد كه بگذاريد صحبت هاي شما مسير طبيعي را در پيش گرفته و جريان يابند. بدين ترتيب به خوبي و زيبايي ارتباط برقرار مي كنيد. حقيقت درست در برابر چشمان شماست. براي درك آنچه در اطرافتان در جريان است لازم نيست سعي كنيد از لابلاي حرف ها چيزي بفهميد. هرچه بيشتر سعي كنيد اين كار را بكنيد بيشتر گيج مي شويد. حقيقت ساده است. آن را همانطور بپذيريد. امروز كمي احساساتي مي شويد و بايد روتين خود را حفظ كنيد تا احساس تنهايي نكنيد. از دوستتان بخواهيد پيش شما بيايد يا به باشگاه برويد يا پياده روي كنيد.

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي مرداد ماه 

  والدين و افرادي كه با كودكان كار مي كنند امروز بايد بيش از هميشه مراقب باشند زيرا امروز روز پرحادثه اي براي كودكان است. ولي روز خوبي براي نشستن با ديگران و صحبت در مورد تعطيلات، ورزش و مراقبت و آموزش كودكان است. امروز دوست داريد در قراري كه داريد لباس قرمز به تن داشته باشيد و كمي هم رنگ آبي در ظاهرتان وارد كنيد. اين نيروي ذهن شماست كه توجه او را جلب مي كند و زبان بدن هم مي تواند كمك كند. در مورد هر موضوعي كه دانش خوبي درباره اش داريد، با اعتماد به نفس حرف بزنيد و او را تحت تأثير قرار دهيد. فشار از همه طرف به سمت شما مي آيد و شما در منگنه گير كرده ايد. دوست داريد به دلايلي تقصير را گردن ديگران بيندازيد. اين راه حل سالمي نيست. به خودتان نگاهي بينداريد و بدانيد كه خودتان را در دردسر انداخته ايد. امروز به خودتان كمي زمان بدهيد تا به سلامتي خود هم رسيدگي كنيد. برايتان خودتان برنامه ورزش و تمرين بريزيد و هر روز اين برنامه را اجرا كنيد. شايد فكر برنامه ريزي براي ورزش اولش برايتان سخت باشد، ولي با اجراي آن از كارتان خوشحال خواهيد شد.

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي شهريور ماه 

  امروز حساب بانكي خود را چك كنيد زيرا امروز ممكن است سورپرايزهايي در انتظارتان باشد. بدانيد كه چقدر پول داريد. سورپرايزها يا اختلافاتي در مورد اموال مشترك، ماليات و بدهي ممكن است پيش بيايد. بدين دليل شايد برنامه ريزي هاي بلندمدت انجام دهيد كه استوار و حمايت كننده باشند. اغلب براي آنكه بتوانيد بعضي از مسائل در رابطه خود را كنترل كنيد سكوت اختيار مي كنيد. امروز نبايد در اولين قرارتان با يك فرد اين كار بكنيد، زيرا او اين رفتار را دوست ندارد و اين قبل از شروع رابطه آن را پايان مي دهد. امروز فردي به شما واقعيات تلخي را مي گويد و بجاي آنكه به نحوي منطقي و عقلاني به اين موضوعات رسيدگي كنيد، از كاه كوه مي سازيد و قضيه را از آنچه هست بدتر مي كنيد. تلاشتان را بكنيد تا همه چيز به حالت قبل برگردد. امروز حس مي كنيد دوست داريد در خانه بمانيد. ولي بهتر است اين حس را كنار بزنيد و كاري انجام بدهيد كه زندگي و محيط اطرافتان را بهتر كند. مثلاً در خانه غذا درست كنيد يا تغيير دكوراسيون بدهيد. امروز براي خودتان كاري انجام دهيد كه آرامش بخش و ارتقادهنده سلامت تان باشد.

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي مهر ماه 

  امروز همين كه اولين قدم را برداريد بقيه ي راه برايتان به راحتي آب خوردن خواهد بود. بي آن كه خودتان متوجه فاصله اي كه طي كرده ايد باشيد و اصلا احساس فشار و خستگي بكنيد خواهيد ديد كه به مقصد رسيده ايد. تنها چيزي كه بايد در مورد آن احتياط كنيد اين است كه مواظب باشيد در شتاب براي رسيدن به خط پايان ديگران را زير دست و پايتان له نكنيد. نسبت به اطرافيان خود توجه بيشتري داشته باشيد و حتي اگر آنها رقيبتان هستند هم رفتاري دوستانه با آنها داشته باشيد و به جاي اينكه با آنها دشمني كنيد آنها را مورد حمايت و احترام خود قرار دهيد. شما به هر حال برنده خواهيد بود، با اين كار فقط احترام ديگران را هم به دست خواهيد آورد

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي آبان ماه 

  شما راه هاي زيادي را در برابر خود مي بينيد و در اين انديشه ايد كه كدام يك از اين راه هاي فوق العاده را بايد در پيش بگيريد كه نتيجه ي بهتري به دست بياوريد. فراموش نكنيد كه در اين راه بايد زمان حاضر و وضعيت فعلي خود را هم در نظر داشته باشيد. شايد امروز دلتان بخواهد كه يك كار خوب انجام دهيد. نظرتان در مورد اين كه براي كودكان كار و يا افراد نيازمند غذا بپزيد چيست؟! چند نفر از دوستانتان را دعوت كنيد تا با شما همراه شوند و با پولي كه با هم به اشتراك مي گذاريد براي تعدادي هرچند اندك غذا تهيه كنيد. اين كار باعث خواهد شد كه حال خيلي خوبي را تجربه كرده و دوستانتان را در اين احساس خوشايند با خود شريك كنيد.

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي آذر ماه 

  امروز از بسياري از جهات براي شما از اين بهتر نمي تواند باشد. انرژي فوق العاده اي در روزتان جاريست و اين كه از آن به بهترين شكل استفاده كرده و بيكار ننشينيد و هم زندگي و هم روحتان را پرورش دهيد، فقط به خودتان بستگي دارد. قدرت و تواني باورنكردني در وراي احساسات شما نهفته است. حتما به اين احساسات مثبت در زندگي خود مجال بروز بدهيد. امروز حتي اگر تعطيل باشيد و هيچ كار خاصي براي انجام دادن نداشته باشيد هم نمي توانيد بيكار بنشينيد. شايد مرخصي داشته باشيد، اما قبل از ظهر سري به محل كارتان بزنيد و سر و گوشي به آب دهيد. اهداف حرفه ايتان حتي يك ثانيه هم شما را به حال خود رها نخواهند كرد.

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي دي ماه 

  امروز براي به اتمام رساندن كارهاي عقب افتاده بهترين فرصت است. انرژي و اشتياق شما براي انجام كارها زياد است. اگر كارهاي زيادي براي انجام داريد نهراسيد و با اولويت‌بندي صحيح، اجراي آنها را آغاز كنيد. البته بايد سعي كنيد از وسوسه وقت گذراني با ديگران بگذريد و روي انجام پروژه هاي خود تمركز كنيد. براي تفريح كردن زمان زياد است. البته رابطه عاطفي و عاشقانه شما امروز بسيار خوب خواهد بود. اگر مجرد و به دنبال عشق جديد هستيد، بايد بيرون برويد تا با افراد جديد آشنا شويد. امروز مي توانيد فرد مناسبي براي خود بيابيد و با او يك دوستي خوب را آغاز كنيد. 

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي بهمن ماه 

  راههاي گوناگوني را امتحان كرده اي ولي هيچ كدام نتيجه مطلوب را بدست نياورد و اسباب شرمندگي تو را در نزد دوستان و آشنايان فراهم كرد و اين باعث رنج و عذابت شده و فكر مي كني كه اين تاوان اشتباهاتت است. تو تلاش خود را كرده اي اما با بدشانسي روبرو شده اي ولي هنوز فرصت هست. يكبار ديگر و اين بار حساب شده وارد عمل شو كه قطعا موفق خواهي شد.

  فال ۱۴ دي ۹۷ براي اسفند ماه 

  امروز بيش از چندين روز اخير احساس انرژي داشتن داريد. مي توانيد به واسطه نيروي مضاعفي كه يافته ايد، همه كارهاي عقب افتاده را به انجام برسانيد. با زمان بندي درست مي توانيد همه كارها را به بهترين شكل انجام دهيد و از آنها لذت نيز ببريد. هر گونه وسوسه تنبلي را از خود دور و فهرستي از كارهاي لازم الاجرا را براي خود تهيه كنيد تا پيش از آغاز، بدانيد چه بايد بكنيد. امروز خيلي احساساتي نيستيد و نمي توان گفت روزي عاشقانه در پيش داريد. اما رابطه شما و نامزدتان بسيار خوب خواهد بود و با هم بيرون، رستوران يا نزد دوستان مي رويد. شايد رابطه عميق روحي با هم نداشته باشيد، اما در كنار هم احساس آرامش و خوشبختي داريد.

 منبع : سايت تفريحي


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/16 ساعت: 23 توسط:naranji4 :

ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره


ردیاب خودرو ناوگان لیزینگی

ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره

ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره اي (رنت كار):

يكي از صنايع مخاطره انگيز براي خودرو، صنعت اجاره خودرو و ليزينگ مي باشد، كه مي توان با نصب ردياب خودرو و تجهيز خودروها به جي پي اس خودرو، ريسك و خطر پذيري آن ها را تا حد قابل توجهي كاهش داد.

اين عمل منجر به بهبود سطح خدمات، كاهش عوامل خطر، كاهش هزينه هاي عملياتي و نهايتاً بدست آوردن حداكثر سود نسبت به ميزان سرمايه گذاري شده مي گردد.

با نصب جي پي اس خودرو بدون اينكه برايتان مهم باشد خودروهايتان در چه مكاني حضور دارند مي توانيد كنترل كامل آنها را بدست آوريد.

و اما در ادامه به تشريح مزاياي ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره اي ميپردازيم. 

 

 • اجتناب از استفاده غير قانوني:

استفاده غير قانوني از خودرو

يكي از موارد مهم در صنعت اجاره خودرو، استفاده هاي غير قانوني از خودرو هاي مورد اجاره مي باشد.

با وجود اينكه افزايش سود در اين صنعت در گروي استفاده هر چه درست تر و بيشتر از خودرو ها و رضايت مشتريان مي باشد، بايد نسبت به هر گونه استفاه غير قانوني از خودرو ها اجتناب به عمل آيد.

حقيقت امر اين است كه شما نميتوانيد به طور حتم و دقيق از هدف اجاره خودرو توسط مشتريان مطلع گرديد.

در نتيجه نمي دانيد براي چه منظوري خودروهايتان را اجاره مي دهيد، اما با استفاده از دستگاه ردياب خودرو نصب شده بر روي خودروهايتان ميتوانيد از حقيقت امر تا حدودي با خبر شده و از سوء استفاده بيشتر جلوگيري به عمل آوريد.

اين جلوگيري ميتواند به صورت تذكر به مشتري و يا در نهايت خاموش و از كار انداختن خودرو مورد اجاره خاتمه يابد.

 

 • بازيابي سريع خودروي مفقودي يا به سرقت رفته:

استرس و تنش در صنعت اجاره خودرو به دليل آسيب پذيري و امكان سرقت خودرو كه همگي منجر به آسيب مالي به اين كسب و كار و بيزينس ميگردد، امري اجتناب ناپذير مي باشد.

اما با نصب دستگاه جي پي اس خودرو (GPS) و ردياب خودرو ناوگان ليزينگي بر روي خودروهاي شركت، اين استرس و نگراني از بين مي رود.

زيرا خودرو در هر لحظه و در هر مكان قابل رويت و كنترل بوده و جزئيات سلامت خودرو پيش روي شماست.

با تعريف محدوده هاي مشخص بر روي نقشه مي توانيد از ورود و خروج خودرو ها در داخل و خارج از اين محدوده ها بصورت آني مطلع گرديد و تمهيدات ويژه را اتخاذ نماييد.

 

 • ارزيابي رفتار مشتريان در حين رانندگي و استفاده از خودرو ها با ردياب خودرو ناوگان ليزينگي :

رفتار راننده در رانندگي

رفتار نا مناسب مشتريان با خودرو ها موجب كاهش سود و افزايش ضرر به اين كسب و كار مي گردد.

با تعريف سرعت مجاز و محدوده مجاز براي رانندگان ميتوانيد آن ها را نسبت به هر گونه تجاوز از سرعت يا محدوده هاي تعريف شده آگاه نماييد و نيز خودتان از اين رخ داد ها مطلع گرديد.

همچنين با تهيه ردياب خودرو نسل جديد شركت تلتونيكا از فروشگاه فاتحان، ميتوانيد از رفتار راننده به صورت دقيق تري با خبر شد.

ردياب هاي اروپايي نسل جديد توليد شده توسط شركت تلتونيكا كه توسط شركت فاتحان به فروش ميرسد داراي قابليت تشخيص شتاب ناگهاني، ترمز شديد، عبور با سرعت بالا از روي سرعت گير، حركت مارپيچ بوده و تشخيص تصادف بوده و در لحظه وقوع هر يك از رخدادهاي اشاره شده شما را به سرعت مطلع ميسازد.

با استفاده از راه حل هاي ذكر شده از جريمه هاي احتمالي رانندگي جلوگيري به عمل مي آيد و نيز مي توان از رانندگاني كه بصورت صحيح از خودرو ها استفاده نموده اند تقدير به عمل آورد و يا تخفيف ويژه اي براي اجاره هاي بعدي او در نظر گرفت.

 

 • طول عمر كسب و كار و ناوگانتان را افزايش دهيد:

يكي از فاكتور هاي مهم در اين بخش از صنعت اين است كه عمر خودروي شما چقدر به عمر مفيد تعريف شده براي آن نزديك است.

يك خرابي احتمالي به غير از هزينه هاي تعمير و نگهداري مي تواند كسب و كار و سود شما را تحت الشعاع قرار دهد.

با تعريف برنامه هاي منظم تعمير و نگهدار در سامانه رديابي فاتحان مي توان احتمال هر گونه خرابي ناگهاني با هزينه هاي تعميرات بالا و خواب زياد خودرو را به صفر رساند.

اين عمل منجر به كاهش هزينه ها، افزايش طول عمر خودرو ها و طبيعتاً پايداري و دوام كسب و كار شما ميگردد.

 

امنيت مشتريان

 • ايجاد احساس امنيت در مشتريان با ردياب خودرو ناوگان ليزينگي:

در مواقع خرابي يا تصادف خودرو مشتريان شما ممكن است در ارائه آدرس يا مكان رخ داد ناتوان باشند.

در مواقع تصادف، هشدار تصادف براي شما به همراه مكان خودرو ارسال ميگردد تا سريعاً اكيپ مربوطه را به محل وقوع حادثه برسانيد.

در مواقع خرابي خودرو يا وقوع حادثه براي مشتري با استفاده از كليد اضطرار كه در خودرو تعبيه شده و توسط مشتري فشرده مي شود هشدار اضطرار براي شما ارسال مي گردد. سپس شما مي توانيد با مشتري خود تماس برقرار كرده و نيرو هاي لازمه از قبيل مكانيك خودرو براي تعمير خودرو، اورژانس ۱۲۵ براي رسيدگي به وضعيت سلامت مشتري و … را به محل مشخص شده در سامانه يا اپليكيشن رديابي فاتحان ارسال نماييد.

 


برچسب:
امتیاز:
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1397/11/11 ساعت: 15 توسط:naranji4 :

:: مطالب مشابه