بي نهايت بي نهايت .

بي نهايت

ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره


ردیاب خودرو ناوگان لیزینگی

ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره

ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره اي (رنت كار):

يكي از صنايع مخاطره انگيز براي خودرو، صنعت اجاره خودرو و ليزينگ مي باشد، كه مي توان با نصب ردياب خودرو و تجهيز خودروها به جي پي اس خودرو، ريسك و خطر پذيري آن ها را تا حد قابل توجهي كاهش داد.

اين عمل منجر به بهبود سطح خدمات، كاهش عوامل خطر، كاهش هزينه هاي عملياتي و نهايتاً بدست آوردن حداكثر سود نسبت به ميزان سرمايه گذاري شده مي گردد.

با نصب جي پي اس خودرو بدون اينكه برايتان مهم باشد خودروهايتان در چه مكاني حضور دارند مي توانيد كنترل كامل آنها را بدست آوريد.

و اما در ادامه به تشريح مزاياي ردياب خودرو ناوگان ليزينگي و اجاره اي ميپردازيم. 

 

  • اجتناب از استفاده غير قانوني:

استفاده غير قانوني از خودرو

يكي از موارد مهم در صنعت اجاره خودرو، استفاده هاي غير قانوني از خودرو هاي مورد اجاره مي باشد.

با وجود اينكه افزايش سود در اين صنعت در گروي استفاده هر چه درست تر و بيشتر از خودرو ها و رضايت مشتريان مي باشد، بايد نسبت به هر گونه استفاه غير قانوني از خودرو ها اجتناب به عمل آيد.

حقيقت امر اين است كه شما نميتوانيد به طور حتم و دقيق از هدف اجاره خودرو توسط مشتريان مطلع گرديد.

در نتيجه نمي دانيد براي چه منظوري خودروهايتان را اجاره مي دهيد، اما با استفاده از دستگاه ردياب خودرو نصب شده بر روي خودروهايتان ميتوانيد از حقيقت امر تا حدودي با خبر شده و از سوء استفاده بيشتر جلوگيري به عمل آوريد.

اين جلوگيري ميتواند به صورت تذكر به مشتري و يا در نهايت خاموش و از كار انداختن خودرو مورد اجاره خاتمه يابد.

 

  • بازيابي سريع خودروي مفقودي يا به سرقت رفته:

استرس و تنش در صنعت اجاره خودرو به دليل آسيب پذيري و امكان سرقت خودرو كه همگي منجر به آسيب مالي به اين كسب و كار و بيزينس ميگردد، امري اجتناب ناپذير مي باشد.

اما با نصب دستگاه جي پي اس خودرو (GPS) و ردياب خودرو ناوگان ليزينگي بر روي خودروهاي شركت، اين استرس و نگراني از بين مي رود.

زيرا خودرو در هر لحظه و در هر مكان قابل رويت و كنترل بوده و جزئيات سلامت خودرو پيش روي شماست.

با تعريف محدوده هاي مشخص بر روي نقشه مي توانيد از ورود و خروج خودرو ها در داخل و خارج از اين محدوده ها بصورت آني مطلع گرديد و تمهيدات ويژه را اتخاذ نماييد.

 

  • ارزيابي رفتار مشتريان در حين رانندگي و استفاده از خودرو ها با ردياب خودرو ناوگان ليزينگي :

رفتار راننده در رانندگي

رفتار نا مناسب مشتريان با خودرو ها موجب كاهش سود و افزايش ضرر به اين كسب و كار مي گردد.

با تعريف سرعت مجاز و محدوده مجاز براي رانندگان ميتوانيد آن ها را نسبت به هر گونه تجاوز از سرعت يا محدوده هاي تعريف شده آگاه نماييد و نيز خودتان از اين رخ داد ها مطلع گرديد.

همچنين با تهيه ردياب خودرو نسل جديد شركت تلتونيكا از فروشگاه فاتحان، ميتوانيد از رفتار راننده به صورت دقيق تري با خبر شد.

ردياب هاي اروپايي نسل جديد توليد شده توسط شركت تلتونيكا كه توسط شركت فاتحان به فروش ميرسد داراي قابليت تشخيص شتاب ناگهاني، ترمز شديد، عبور با سرعت بالا از روي سرعت گير، حركت مارپيچ بوده و تشخيص تصادف بوده و در لحظه وقوع هر يك از رخدادهاي اشاره شده شما را به سرعت مطلع ميسازد.

با استفاده از راه حل هاي ذكر شده از جريمه هاي احتمالي رانندگي جلوگيري به عمل مي آيد و نيز مي توان از رانندگاني كه بصورت صحيح از خودرو ها استفاده نموده اند تقدير به عمل آورد و يا تخفيف ويژه اي براي اجاره هاي بعدي او در نظر گرفت.

 

  • طول عمر كسب و كار و ناوگانتان را افزايش دهيد:

يكي از فاكتور هاي مهم در اين بخش از صنعت اين است كه عمر خودروي شما چقدر به عمر مفيد تعريف شده براي آن نزديك است.

يك خرابي احتمالي به غير از هزينه هاي تعمير و نگهداري مي تواند كسب و كار و سود شما را تحت الشعاع قرار دهد.

با تعريف برنامه هاي منظم تعمير و نگهدار در سامانه رديابي فاتحان مي توان احتمال هر گونه خرابي ناگهاني با هزينه هاي تعميرات بالا و خواب زياد خودرو را به صفر رساند.

اين عمل منجر به كاهش هزينه ها، افزايش طول عمر خودرو ها و طبيعتاً پايداري و دوام كسب و كار شما ميگردد.

 

امنيت مشتريان

  • ايجاد احساس امنيت در مشتريان با ردياب خودرو ناوگان ليزينگي:

در مواقع خرابي يا تصادف خودرو مشتريان شما ممكن است در ارائه آدرس يا مكان رخ داد ناتوان باشند.

در مواقع تصادف، هشدار تصادف براي شما به همراه مكان خودرو ارسال ميگردد تا سريعاً اكيپ مربوطه را به محل وقوع حادثه برسانيد.

در مواقع خرابي خودرو يا وقوع حادثه براي مشتري با استفاده از كليد اضطرار كه در خودرو تعبيه شده و توسط مشتري فشرده مي شود هشدار اضطرار براي شما ارسال مي گردد. سپس شما مي توانيد با مشتري خود تماس برقرار كرده و نيرو هاي لازمه از قبيل مكانيك خودرو براي تعمير خودرو، اورژانس ۱۲۵ براي رسيدگي به وضعيت سلامت مشتري و … را به محل مشخص شده در سامانه يا اپليكيشن رديابي فاتحان ارسال نماييد.

 


برچسب: ردياب، خودرو، ناوگان، ليزينگي، و، اجاره،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۵:۳۰ توسط:صبا موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :